אז מה זה בעצם פוליש?

  • 0

כולנו רוצים ליהנות מבית אסתטי ונקי. בין אם מדובר בבית שזה עתה עברנו להתגורר בו או בית שאנחנו גרים בו שנים, כשהרצפה בו איננה מבריקה וכמו כן מיושנת, הדבר משפיע לא מעט על האווירה ועל התחושה במקום. שירותי פוליש לרצפה מחזירים לרצפה את המראה המבריק, הנקי והחלק שלה והם מבוצעים על ידי אנשי מקצוע המתמחים בתחום. השירות כולל שימוש במכשור מיוחד וציוד חדשני, המותאם לסוג הרצפות וכולל חומרי ניקוי מיוחדים, העוזרים להשיג את המראה הרצוי.

סוגים שונים של פוליש לרצפה

ישנו פוליש המתאים לשיש ורצפות טבעיות, ישנו פוליש לקרמיקה וגרניט פורצלן. כל סוג של רצפות מצריך התייחסות שונה ושימוש בחומרי פוליש מסוג אחר:

  • פוליש ווקס – סוג זה כולל שני שלבים – השלב הראשון כולל קרצוף הרצפה בעזרת מכונה מיוחדת. השלב השני כולל שימוש בווקס, חומר שוועתי, אותו מורחים ישירות על הרצפות. הוא משיב להן את הברק ואת המראה הנקי שלהן.
  • פוליש קריסטלי – הוא נחשב לסוג הפופולארי ביותר כיום ולא בכדי. מדובר בקרצוף מאסיבי מאד של הרצפות, מה שמעניק להן את המראה המבריק. סוג זה של פוליש מתאים בעיקר למרצפות מסוג טרצו.
  • פוליש אקרילי – כאן מדובר בשירות שהוא פחות מוכר, שכן הוא מיועד בעיקר למשטחים חיצוניים. הוא מתאים למשטחים שונים, היכן שישנה תעבורה רבה מאד של אנשים וכולל גם שימוש בשכבת איטום המגנה על המרצפות.

כך או כך, כל אלה משווים לרצפות מראה נהדר והופכים את המרחב כולו לאסתטי ולנקי הרבה יותר, מכפי שהיה קודם לכם.

146170547-1024x682

מתי בוחרים להיעזר בשירות זה

שירותי פוליש מתאימים למגוון של מצבים שונים. ישנם כאלה הבוחרים להזמין את השירות לאחר שיפוץ הבית, המותיר על הרצפה לא מעט לכלוך, שריטות וסימני צבע. ישנם כאלה שרוכשים בית ולכבוד המעבר אליו רוצים ליהנות ממראה מצוחצח במיוחד. פוליש לרצפה מתאים גם לבעלי משרדים ועסקים מסוגים שונים, המעוניינים ביצירת מראה אסתטי יותר ומשיכת לקוחות רבים יותר אל המקום. ישנם מרחבים בהם עוברים לא מעט אנשים, בין אם מדובר במשרדים, במרפאות או אפילו בחנויות. פנייה אל שירותי פוליש לצורך חידוש הברקה וניקוי המרצפות הוא הפתרון המתאים כדי להחזיר להן את המראה המיוחד.

לסיכום

כדי ליהנות מיתרונותיו הרבים של הפוליש חשוב לפנות אל המומחים בתחום, היודעים להתאים את סוג הפוליש הנדרש בהתאם לסוג הרצפות הקיימות. מומלץ להקפיד לעשות זאת אחת לתקופה כחלק מהתחזוקה השוטפת של הרצפה.


השאר פרטים ונציגינו יחזרו אליך

שם

טלפון

חפש באתר

בפוליש קריסטל

עובדים בצורה יסודית ביותר, ומקצים לכל אזור בהתאם לגודלו את הצוות על מנת לוודא שכל פינה עברה תחת פיקוחנו הקפדן ביסודיות. יחד עם זאת אנו ממליצים ללקוחותינו להוסיף שירות פוליש להשלמת המראה האולטימטיבי היוקרתי. חברת ניקיון היא המפתח לקבלת אורחים על הצד הטוב ביותר, כך שהרושם שיתקבל ישאיר את הסובבים פעורי פה.