הברקה קריסטלית

  • -

אתם זוכרים את הימים הראשונים של רצפת השיש שלכם? הברק המסנוור, הניקיון המושלם, הגוונים החיים והתחושה שאפשר לאכול מהרצפה בטח עוררו בכם גאווה בכל פעם מחדש. לרוע המזל, אבן שיש לא נשארת מבריקה לעד. כיום ההמלצה הגורפת של חברת ניקיון היא לעשות הברקה קריסטלית היא עבודת פוליש קריסטל לפחות אחת לשנתיים. דרך, אגב אם אתם לא זוכרים את הימים הראשונים כיוון שבין מראה הרצפה היום למראה הרצפה בתחילת הדרך אין שום קשר, אנחנו ממליצים לכם לקרוא בעיון את הטקסט הקצר שלפניכם. הוא עשוי להציל את הרצפה שלכם…

הברקה קריסטלית

הברקה קריסטלית,זה כל הסיפור

כמו כל דבר אחר בחיים, גם אבן שיש טומנת בחובה יתרונות עצומים לצד חסרונות רבים. מדובר על חומר משובח אבל עדין. המראה המקורי שלו משדר יוקרה וכבוד, אבל בחלוף החודשים הוא נשרט, נעשה קהה והברק הטבעי שלו דוהה. מדובר על חומר רגיש שאינו עמיד בפני גרירה של חפצים כבדים, מכות או חומרי ניקוי קשים. הברקה קריסטלית היא בדיוק מה שצריך כדי להחזיר לרצפה שלכם את הברק ללחיים. השאלה היא, איך לבחור את החברה שתבצע את הפעילות המורכבת של הברקה קריסטלית?

כיום בתחום של הברקה קריסטלית פועלות מספר חברות בישראל. לרוע המזל מדובר על תחום פרוץ שפועלים בו לא מעט חובבנים. כפי שאתם יודעים, על מנת לעסוק בפעילות מקצועית יש צורך ביותר מהכלים הנכונים. דרוש ידע, ניסיון ומקצועיות. פוליש המומחים פועלת בענף כבר זמן רב ומסוגלת להתאים את סוג העבודה למשטח הספציפי. כדי לבצע הברקה קריסטלית בצורה המושלמת חשוב מאוד לנקות את המשטח לפני תחילת העבודה ביסודיות. לפני שמתחילים לבצע את ההברקה יש לבחון את הרצפה בעין קפדנית ורק אחרי שהוא חף מלכלוך לחלוטין מתחילה העבודה. בחרו בחכמה אחרי גמר העבודה פוליש המומחים מורחים שכבת סילר שתגן על הרצפה מפני שריטות.חשוב לדעת שלא כל הנוצץ זהב הוא ולעתים

חברות שעוסקות בתחום של הברקה קריסטלית לא טורחות לבצע ניקיון יסודי למשטחים לפני תחילת העבודה. צרו אתנו קשר בהקדם והחזירו לעצמכם את הרצפה שאבדה לכם. להתראות בקרוב ושיהיה לכם יום מבריק.


השאר פרטים ונציגינו יחזרו אליך

שם

טלפון

חפש באתר

בפוליש קריסטל

עובדים בצורה יסודית ביותר, ומקצים לכל אזור בהתאם לגודלו את הצוות על מנת לוודא שכל פינה עברה תחת פיקוחנו הקפדן ביסודיות. יחד עם זאת אנו ממליצים ללקוחותינו להוסיף שירות פוליש להשלמת המראה האולטימטיבי היוקרתי. חברת ניקיון היא המפתח לקבלת אורחים על הצד הטוב ביותר, כך שהרושם שיתקבל ישאיר את הסובבים פעורי פה.