הברקת מרצפות

  • -

מי לא אוהב את המראה של מרצפות מבהיקות שדמותך נשקפת בהן? אם בבית פרטי ואם במבואה של בנין משרדים, המראה תמיד מעורר התפעלות ומעיד על תשומת לב יתרה של עקרת הבית או של בעלי העסק. מאידך, מרצפות ישנות או מלוכלכות שסימני הזמן נותנים בהם את אותותיהן, משדרות הזנחה וחוסר אכפתיות. כבעל עסק, התדמית צריכה להיות בראש מעייניך והעסק שלך צריך לשדר הקפדה על הפרטים הקטנים,חברת פוליש וניקיון לעבודות הברקת רצפות הוא אחד המרכזיים שבהם.

הברקת מרצפות

הברקת מרצפות מקצועית

הברקת מרצפות היא טיפול מקצועי הנעשה לרצפה במטרה לרענן את המראה שלה אך גם לשמור עליה לאורך זמן ולהאריך את חייה. ניתן לבצע הברקת מרצפות כמעט לכל סוג אבן, למעט קרמיקה וגרניט פורצלן, כאשר לכל סוג של אבן קיים אופן טיפול שונה וחומרי ניקיון שונים המותאמים במיוחד עבורו.כמו כן מחייב תהליך זה ציוד מקצועי וחזק, אשר ביחד עם חומרי הניקיון הייעודיים, תוקף את הלכלוך, משפשף ומסיר שכבה עדינה מהאבן ומחזיר לה את המראה הטבעי שלה, ממש כאילו הותקנה אתמול.

הברקת מרצפות הוא פתרון זול ויעיל כשהרצפה איבדה את הברק האופייני לה. במקום להחליף את כל הריצוף – תהליך יקר ומורכב שמחייב השבתה של העסק למספר ימים – אפשר פשוט להזמין אותנו לטיפול הברקת מרצפות, ותוך כמה שעות לזכות במראה חדש ויוקרתי לרצפה שלכם, בעלות נמוכה בהרבה.

אופן התהליך

אנו מנוסים, כמובן, בהתאמת אופן הטיפול לסוג האבן ותחילה נאבחן ונתאים את הטיפול הנדרש לרצפתכם. או אז, בעזרת הציוד הייעודי שלנו, אנו עוברים על גבי המרצפות ומסירים שכבה עדינה מהן, כדי להחזיר להן את המראה המקורי שלהן. לבסוף מורחים או מתיזים חומר דמוי ווקס אשר מעניק מראה בוהק וברק ייחודי. טיפול בווקס מחזיק כשנה ולאחר מכן מומלץ לחזור עליו.

אפשרות נוספת היא הברקה קריסטלית – תהליך מורכב ועמוק יותר אשר מקנה לרצפה מראה “רטוב” ייחודי ואלגנטי. מלבד המראה, גם עמידותו רבה יותר והוא מחזיק לאורך זמן רב יותר, לעתים עד שלוש שנים.

אז במקום להתלבט, פשוט הרימו טלפון למומחים בהברקת רצפות . נשמח להתאים לכם את הטיפול המתאים לרצפה שלכם.


השאר פרטים ונציגינו יחזרו אליך

שם

טלפון

חפש באתר

בפוליש קריסטל

עובדים בצורה יסודית ביותר, ומקצים לכל אזור בהתאם לגודלו את הצוות על מנת לוודא שכל פינה עברה תחת פיקוחנו הקפדן ביסודיות. יחד עם זאת אנו ממליצים ללקוחותינו להוסיף שירות פוליש להשלמת המראה האולטימטיבי היוקרתי. חברת ניקיון היא המפתח לקבלת אורחים על הצד הטוב ביותר, כך שהרושם שיתקבל ישאיר את הסובבים פעורי פה.