הסרת שטיחים

  • -

יש לכם שטיח מקיר לקיר? רוצים לבצע הסרת שטיחים בצורה מקצועית? לנו יש את הכלים לתת לכם מענה איכותי שיותיר אתכם מרוצים. בעבר היה נהוג יותר לעצב את הבית בשטיח אולם הדבר כרוך בתחזוק קבוע. כיום יותר אנשים נוטים לפנות לקבלת שירות הסרת שטיחים. אצלנו תקבלו שירות אמין ומיומן אשר בא לידי ביטוי בגורם החשוב מכל והא השבת מצב המשטח לקדמותו. אנו מבצעים עבודה מאומצת ומקסימאלית על ידי מכשור חדיש וצוות חברת ניקיון עתיר ניסיון. התמודדות אל מול האריחים שהיו מכוסים תקופה ארוכה בשטיח היא מתוקף תפקידנו, כך שתקבלו דיוק ללא רבב. נוסף על כך כחלק מהשירות אנו מציעים גם ניקוי שטיחים יסודי מכל הסוגים, וכמו כן ערוכים לקבל פניות מלקוחות פרטיים, בתי מלון, משרדים וכיוצא בזה. שימוש בחומרים איכותיים היא מחובתנו, כך שהנכם יכולים להיות בטוחים שתקבלו חזרה את השטיח כמו חדש.

הסרת שטיחים

הסרת שטיחים בצורה מקצועית

אנו מודעים לעובדה שמצב הרצפה לאחר תהליך הסרת שטיחים עשויה להיות במצב לא משביע רצון. לצורך השלמת המשימה אנו משלבים ביצוע פוליש אשר מסיר את הכתמים הקשים שנצברו. נוסף על כך ישנם מספר שלבים שאנחנו מבצעים ללקוחותינו. השלב הראשון מתבטא בעבודת הסרת שטיחים וסילוק כל האשפה, בשלב השני הננו מוציאים את כל הדבק מן האריחים ומן הפנלים על ידי שימוש במכונה מתוחכמת, השלב הבא הוא צחצוח מאסיבי וניקיון טוטאלי של המרצפות, ובסוף מתבצעת מריחת וקס וביצוע פוליש על כל האזור ללא יוצא מן הכלל. אנו מקפידים לבצע אחר שלבים אלו על מנת להבטיח תוצאות מושלמות להפליא. שימו לב כי אזורי השירות שלנו רבים ומתפרסים על פני שטח רחב לטובת לקוחתנו השונים.

לכל אותם אנשים שאוהבים להניח שטיח כפריט עיצובי בבית יש תמיד לאן לפנות כדי לקבל ניקוי שטיח ברמה גבוהה. אין מה לעשות פעולת שאיבה פשוטה אינה תפתור לכם את בעיית הכתמים העמוקים, לכלוך שהצטבר במרוצת השנים מסרב לצאת, זה הזמן לניקוי מסיבי של השטיח על ידי חברה מנוסת בעלת מוניטין עשיר. הרשו לעצמכם לקבל שטיח כמו חדש שיאריך שנים עוד לזמן רב. יחד עם זאת אנו מייעצים ונותנים טיפים לשימור וניקוי השטיח לטובת לקוחותינו הרבים. המלצות ויחסי אנוש תוך הבנה ויחס הולם לכל עבודה אשר מתקבלת לידנו הם המפתח שלנו להצלחה.

ניקיון דבק מגע והסרת שטיחים

לסיכומו של עניין בין אם מדובר בעבודת הסרת שטיחים או בניקוי שטיח אין להקל ראש במוצר שמלווה אתכם תקופה ארוכה וכמובן שחשוב לכם. כחברה שדוגלת באחריות ושירות ללא תחרות אנו מבינים את הדבר ומשקיעים את מיטב הידע והמצעים על מנת לספק את השירות האולטימטיבי ביותר שלא יאכזב אף לקוח באחריות. אז אל תהססו ושמעו לעצתנו, והרימו אלינו טלפון ואף נשמח לשרת אתכם ללא דופי.


השאר פרטים ונציגינו יחזרו אליך

שם

טלפון

חפש באתר

בפוליש קריסטל

עובדים בצורה יסודית ביותר, ומקצים לכל אזור בהתאם לגודלו את הצוות על מנת לוודא שכל פינה עברה תחת פיקוחנו הקפדן ביסודיות. יחד עם זאת אנו ממליצים ללקוחותינו להוסיף שירות פוליש להשלמת המראה האולטימטיבי היוקרתי. חברת ניקיון היא המפתח לקבלת אורחים על הצד הטוב ביותר, כך שהרושם שיתקבל ישאיר את הסובבים פעורי פה.