הצפה

  • -

בארצנו הקטנטונת אמנם אין הרבה גשם, אבל כשכבר יש – הוא מגיע לעתים בכמויות אדירות. 

ירידת גשמים רצינית מובילה לעתים קרובות למספר תופעות שכיחות: הצפה של מקומות נמוכים כגון מקלטים, מרתפים, חניונים תת קרקעיים וכו’; הצפה של מים עומדים שאינם יכולים להתנקז היות והאדמה רוויה; בורות ביוב אשר עולים על גדותיהם ושאר תופעות לא נעימות.

לעתים הסיבה היא מערכת ביוב ישנה או שאינה תקינה ולעתים היא נסתמת בגלל חפצים המושלכים אליה או בגלל פסולת עלים אשר סותמת אותה וגורמת לניקוז להיות לקוי ולמים להצטבר בנקודה מסוימת, במיוחד כאשר כמות גדולה של מים עוברת במערכת בזמן קצר מאוד.

הצפה

השפעות של הצפה

גורם הזמן הוא פקטור מכריע, שכן כל שעה שחולפת גורמת נזק לציוד ולמבנה עצמו ויכולה לגרום לנזקים כלכליים כבדים מנשוא. גורם נוסף שיש לחשוב עליו הוא ההשפעה על בריאות הדיירים או העובדים במקום: מים עומדים מתעפשים ומזמינים מחלות, עובש המתהווה על הקירות הינו סכנה של ממש כשנושמים אותו באופן קבוע, ועל מי ביוב אין צורך להרחיב את הדיבור.אפשר לקוות שהמים יתנקזו מאליהם עם הזמן, אולם לא בכדי אומרים ‘מים שקטים חודרים עמוק’, שכן מים דרכם למצוא סדקים ולחלחל אליהם ויכולים, אם לא מתבצעת שאיבת הצפות, לגרום להתמוטטות של מבנים ולהתפוררות של קירות.

שאיבת הצפות מקצועית

לשם כך דרוש ציוד שאיבות מקצועי, צוות מיומן ויכולת לתת מענה בזמן קצר. שאיבת הצפות אינה עסק פשוט ומחייב הבנה מעמיקה הן בהפעלת הציוד והן במערכות ביוב וצנרת, שכן לעתים אי טיפול בהם גורם לבעיה לחזור על עצמה. ולכן יש צורך שחברה המתמחה בשאיבת הצפות תוכל, לאחר השאיבה, לתקן גם את הנזק הנגרם למערכת הניקוז והביוב.

לאחר השאיבה ופינוי הנוזלים, כמובן שיש צורך להתייחס לנזק שנגרם למבנים ולציוד, ולכן ישנה חשיבות שחברה המבצעת שאיבת הצפות תוכל לתפקד גם כחברת נקיון ולטפל בשטיחים שהוכתמו, רהיטים שניזוקו, קירות שנרטבו ועוד.

פוליש המומחים מבצעת שאיבת הצפות כבר שנים רבות והינה חברה מנוסה ובעלת וותק בתחום. אז אל תחכו לרגע האחרון. פנו כבר עכשיו וטפלו בהצפה שלכם.


השאר פרטים ונציגינו יחזרו אליך

שם

טלפון

חפש באתר

בפוליש קריסטל

עובדים בצורה יסודית ביותר, ומקצים לכל אזור בהתאם לגודלו את הצוות על מנת לוודא שכל פינה עברה תחת פיקוחנו הקפדן ביסודיות. יחד עם זאת אנו ממליצים ללקוחותינו להוסיף שירות פוליש להשלמת המראה האולטימטיבי היוקרתי. חברת ניקיון היא המפתח לקבלת אורחים על הצד הטוב ביותר, כך שהרושם שיתקבל ישאיר את הסובבים פעורי פה.