מה חשוב לדעת כשמזמינים ניקיון דירות מקצועי?

  • -

אתם מתבוננים על הדירה שלכם ומבינים שהגיעו מים עד נפש. הבלגן חוגג בכל פינה, הלכלוך הצטבר, המראה דהוי וחווית המגורים, עקב כל אלה, נפגעת בצורה ניכרת. ברגע זה אתם מגבשים החלטה וסבורים שהיא תשנה את התמונה לחלוטין: פנייה לחברה אשר מבצעת ניקיון דירות מקצועי. אלא שמעבר להחלטה הזו, אין לכם מושג מאיפה להתחיל. אתם בוחנים את הנושא ורואים שלא מעט חברות עשויות להציע את שירותיהן. איך תבחרו בחברה האידיאלית?

מה חשוב לדעת שמזמינים ניקיון דירות מקצועי

1. בחינת סל השירותים – ניקיון בתים הוא מונח רחב מאד, כאשר לכל בית יש חוקים משלו. לכן, עליכם להגדיר קודם כל מהן הפעולות שהן בגדר חובה עבורכם: האם הניקיון צריך להיות מקיף? האם עליו לכלול בתוכו פעולות הדורשות ידע מקצועי ונסיון דוגמת פוליש קריסטל לרצפת אבן, ליטוש או הסרת שטיחים? וכיוצא בזה. את רוב הצרכים האלה ניתן להגדיר גם מבלי להיות בקיאים בתחום, כאשר מיד לאחר מכן אפשר לשאול האם החברה בה נתקלים אכן מחזיקה בכוח האדם, בציוד ובחומרים המאפשרים לבצע זאת.

2. ההכשרות וההסמכות – בישראל, יש אינספור גורמים בתחום הניקיון שפועלים מבלי שיש להם את הרישיונות הנדרשים לביצוע סוגים שונים של פעולות. ראשית, הרי שקבלן שירות אשר מעסיק עובדים בתחום חייב להחזיק ברישיון מתאים מטעם משרד הכלכלה. גם כשזה נוגע לפעולות ספציפיות ומורכבות, יש לוודא שלאנשי החברה יש הסמכות נקודתיות: רישיון לביצוע עבודות בגובה, למשל, הוא חיוני במלאכת ניקוי החלונות. באשר לחומרי הניקיון בהם נעזרת החברה, רצוי לוודא שהם עומדים בתקנים הנדרשים ומאושרים לשימוש על ידי המשרד להגנת הסביבה.

3. הניסיון – חברות ניקיון נבדלות ביניהן גם בפרק הזמן בו הן פועלות בתחום. החברות הוותיקות נוטות להיות מקצועיות יותר, מכיוון שסביר שאנשיהן יחזיקו בהכשרות ובידע המאפשר להתמודד עם מצבים שונים (למשל, התאמת הניקיון למאפייני המבנה הספציפיים). עם זאת, כדאי לוודא שהחברה שאיתה אתם מדברים שמה דגש על הענקת השירות המקצועי והטוב ביותר, וצברה לעצמה מוניטין חיובי ולקוחות נאמנים.

4. טיב השירות – שמה של חברת ניקיון דירות, חייב ללכת לפניה. היות והחברות נבדלות ביניהן בפרמטר האיכות, עליכם לבצע בדיקות שיאפשרו לכם ללמוד לא מעט על הרמה המקצועית של החברה. אל תתביישו לבקש ממנה הפנייה ללקוחות קודמים, כאשר אמצעי יעיל במיוחד לביצוע הבדיקות הוא האינטרנט. נסו לחפש חוות דעת אותנטיות על אותה חברה: התמקדו בחוות דעת מפורטות יחסית, שמאפשרות ללמוד עליה לא מעט דברים.

5. איכות הציוד – בהמשך לסעיף הקודם, חשוב מאוד לשים לב לציוד שבו משתמשת החברה שאתם מעוניינים להזמין לביצוע העבודה. בין אם החברה פונה להשכרת מכונות פוליש ובין אם היא מחזיקה ציוד קבוע, יש להקפיד שהחברה משתמשת רק בציוד איכותי ומקצועי מהסוג הטוב ביותר ומעודכנת במה שחדש בשוק מכונות הפוליש. חברה מנוסה ומקצועית בעלת מוניטין לעולם לא תסכן את שמה הטוב על ידי שימוש במכונות שאינן איכותיות ביותר.

6. סוגיית הזמינות – יכול להיות שאי שם יש חברת ניקיון מושלמת, שפשוט לא יכולה לשרת אתכם. לחברות ניקיון רבות יש אזורי פעילות מוגדרים, כך שברור שאין באמצעותן לספק מענה לכל פנייה של הלקוחות הפוטנציאליים (יוצאות מכלל זה חברות גדולות בעלות סניפים בפריסה ארצית). חשוב לראות גם האם חברת הניקיון פנויה באותו תאריך, כאשר מומלץ בכל מקרה לפנות אליה מוקדם ככל האפשר.

7. המחיר – שירות ניקיון של חברה מקצועית כרוכה, כמובן, במחיר המשתנה על פי מורכבות הניקיון: החל ממאות שקלים ועד לסכום של אלפי שקלים. אלא שהסכום מגלם בתוכו גם את מדיניות החברה, החומרים בהם היא נעזרת ולעיתים גם רמת התוצאה הסופית. ניתן בהחלט לבצע השוואת מחירים בין החברות השונות, כמו בכל תחום אחר למעשה, אם כי מומלץ שלא להתבסס אך ורק על פרמטר המחיר. בתחום הניקיון, מה שזול “מדי” עלול להיות יקר, ובעיקר – עלול להביא לכך שהמבנה לא יהיה נקי באופן בו הייתם מצפים.


השאר פרטים ונציגינו יחזרו אליך

שם

טלפון

חפש באתר

בפוליש קריסטל

עובדים בצורה יסודית ביותר, ומקצים לכל אזור בהתאם לגודלו את הצוות על מנת לוודא שכל פינה עברה תחת פיקוחנו הקפדן ביסודיות. יחד עם זאת אנו ממליצים ללקוחותינו להוסיף שירות פוליש להשלמת המראה האולטימטיבי היוקרתי. חברת ניקיון היא המפתח לקבלת אורחים על הצד הטוב ביותר, כך שהרושם שיתקבל ישאיר את הסובבים פעורי פה.