ניקוי גרנוליט

  • -

גרנוליט הוא משטח מאתגר לניקוי. פני השטח המחוספסים שלו מקשים על ניקוי גרנוליט ידני סטנדרטי ומחייבים עבודה מדוקדקת עם ציוד מקצועי וחומרי ניקיון ללא פשרות. היות וגרנוליט לרוב נמצאת בשימוש באזורים בהם התנועה רבה – שביל גישה, מדרגות או רחבה המובילה לכניסה – המשטח נוטה לבלאי גבוה ומראהו דוהה במהירות. בנוסף, משטחים אלו חשופים לאור השמש והקרינה במשך השנים אינה מיטיבה עימם. ניקוי של גרנוליט מחייב, אם כך, את כל מי שמעוניין לשמור על חזות אלגנטית לבית, למשרד או לכל מקום אחר.ניקוי גרנוליט

אז איך מנקים גרנוליט?

ניקוי גרנוליט מתבצע על ידי שימוש בחומרי ניקיון  ייעודיים ובלתי מתפשרים, אשר בשילוב עם מים המותזים בלחץ גבוה, מסירים אף את העקשנים שבכתמים ומחזירים את המשטח למצבו המקורי.

אנו חברת ניקיון פוליש המומחים מתמחים בעבודות ניקוי הגרנוליט של המשטחים הקשים ביותר, כאלו המשולבים בצמחיה או נמצאים באזורים המקשים על העבודה בהם, או כאלו בהם הכתמים הינם ישנים ועקשנים במיוחד. אנו משתמשים במכשור מן השורה הראשונה המיועד לעבודת ניקוי לגרנוליט ועושים זאת במומחיות חסרת פשרות.

הצוות שלנו הינו מקצועי ומקפיד על עבודה מדויקת ומדוקדקת. לאחר הניקוי הראשוני והסרת הכתמים, משטח המיועד נאטם בחומר הגנה מיוחד, המונע חדירת נוזלים למשטח, ובכך מגן עליו ושומר על מראהו המחודש.

למי מומלץ ניקוי גרנוליט

מומלץ לבצע ניקוי גרנוליט אחת לשנתיים לפחות, במיוחד באזורים בהם יש תנועה רבה של עוברים ושבים, כגון מדרגות או שבילי כניסה. כמו כן מומלץ לבצע ניקוי גרנוליט בבתי עסק כגון מסעדות או בתי קפה, בהם חומרים שומניים באים במגע עם הגרנוליט ומצטברים בחריצים. באזורים בהם הישיבה היא על פני המשטח  יש להקפיד על כך במיוחד. איש אינו מעוניין לסעוד על רצפה מלוכלכת, ניקוי גרנוליט לא יכול להתבצע בעזרת סמרטוט ומגב. לשם כך אתם זקוקים לעבודת ניקוי גרנוליט מקצועי.

פוליש המומחים ניסיון של שנים רבות בניקוי גרנוליט וברשותנו השילוב המנצח של צוות מקצועי ומיומן, מכונות תעשייתיות רבות עוצמה וחומרי ניקוי תעשייתיים מעולים.אז אל תתנו לחזית העסק שלכם להראות מוזנחת. פנו כבר עכשיו לפוליש המומחים והזמינו ניקוי לגרנוליט.


השאר פרטים ונציגינו יחזרו אליך

שם

טלפון

חפש באתר

בפוליש קריסטל

עובדים בצורה יסודית ביותר, ומקצים לכל אזור בהתאם לגודלו את הצוות על מנת לוודא שכל פינה עברה תחת פיקוחנו הקפדן ביסודיות. יחד עם זאת אנו ממליצים ללקוחותינו להוסיף שירות פוליש להשלמת המראה האולטימטיבי היוקרתי. חברת ניקיון היא המפתח לקבלת אורחים על הצד הטוב ביותר, כך שהרושם שיתקבל ישאיר את הסובבים פעורי פה.