ניקוי מרצפות

  • -

ניקוי מרצפות מקצועי המומחים

הרצפות עליהן אנחנו דורכים סופגות הרבה לכלוך: אם זה לכלוך הנשפך עליהן בבית או בעסק, או לכלוך שאנו מביאים עימנו הנדבק לסוליות הנעליים, כמו גם אבק ופיח הנמצאים באוויר והמוצאים את דרכם בסופו של דבר, לרצפות. יש המאמינים בניקוי מרצפות, בעזרת מגב וסמרטוט וחומר ניקיון  ביתי, אולם במיוחד כשמדובר בעסק שלכם,

אתם לא יכולים להרשות לעצמם ניקוי מרצפות סטנדרטי. רצפות נקיות פירושן שהבית והעסק מכבד את עצמו ואת לקוחותיו. אז במקום להפקיד את ניקוי מרצפות בידיים לא מקצועיות, מוטב שתזמינו חברה המתמחה בכך. רצפות בבתי עסק זוכות למאות או אלפי זוגות נעליים שדורכות עליהן מדי יום ונוטות לספוג לכלוך אשר מצטבר בחריצים הקטנים שבין מרצפת למרצפת. טיפול סטנדרטי פשוט אינו טוב מספיק. כמו כן, לכל סוג אבן יש את אופן הניקוי המתאים לה ואת חומרי הניקיון או פוליש שישמרו עליה במצבה האופטימלי.

ניקוי מרצפות

ניקוי מרצפות פנים

ניקוי מרצפות הוא תהליך שנעשה אחת לכמה שנים ומטרתו לחדש את מראה הרצפה, להחזיר לה את האיכות הטבעית שלה ולשוות לה מראה אלגנטי ונקי. הוא מתבצע ע”י חברת ניקיון עם מכונת פוליש עוצמתית ועם חומרי ניקוי ייעודיים, ופועל ביסודיות על השכבות העמוקות של האבן. ממש בדומה לפילינג הנעשה על עור הפנים, הפוליש מסיר שכבה חיצונית עדינה, מסיר בליטות קטנות ופגמים שנוצרו לאורך השנים ומחזיר את מרקם המרצפת למצבו המקורי.

ניקוי מרצפות חוץ

ניקוי מרצפות בשטחים חיצוניים נוטות להתבלות אף מוקדם יותר. הן סובלות מקרינת השמש, מגשם ורוחות וכמובן סופגות כמויות אדירות של לכלוך, בוץ וכדומה, אשר נוטה להצטבר בין המרווחים. בעבודת ניקוי המרצפות חוץ יש להקפיד, לאחר העבודה, גם על מריחת חומר איטום (סילר) שיגן על המרצפת בעתיד וימנע הצטברות של לכלוך.

ניקוי המרצפות המקצועי

יש להקפיד על שימוש בחומרי נקיון מתאימים, שכן שימוש בחומר ניקוי שאינו מתאים יכול לגרום נזק לאבן ולשנות את מראה. חברתנו מתמחה בעבודת ניקוי מרצפות הנעשה בעדינות אך ביסודיות ומותאם לכל סוגי המרצפות, הן מרצפות פנים והן רצפות חוץ.

אז אל תתנו לזמן לעשות את שלו, ותנו לרצפות שלכן את מה שהן צריכות. צרו איתנו קשר ונשמח לעזור לרצפות שלכן לחזור ולהבריק.


השאר פרטים ונציגינו יחזרו אליך

שם

טלפון

חפש באתר

בפוליש קריסטל

עובדים בצורה יסודית ביותר, ומקצים לכל אזור בהתאם לגודלו את הצוות על מנת לוודא שכל פינה עברה תחת פיקוחנו הקפדן ביסודיות. יחד עם זאת אנו ממליצים ללקוחותינו להוסיף שירות פוליש להשלמת המראה האולטימטיבי היוקרתי. חברת ניקיון היא המפתח לקבלת אורחים על הצד הטוב ביותר, כך שהרושם שיתקבל ישאיר את הסובבים פעורי פה.