ניקיון בתים חדשים

  • -

זקוקים לחברת ניקיון בתים חדשים? רוצים לקבל שירות מחברה מקצועית? תנו לנו לעשות לכם סדר ולהרשים אתכם בצורה מופתית עם הגעתכם לדירה. המטרה של כל בעל בית לקבל לידיו מקום מסודר שחברת ניקיון בתים חדשים השקיעה את מרב המאמצים להשלמת המשימה, ולמסור הדירה במצב מצוחצח ומבריק על כל אזוריו. בעודכם מתכננים הכנות לגבי הצבת הרהיטים בבית ועיצובם, ניקיון בתים שהם חדשים אף הוא חלק בלתי נפרד מן ההכנות לכל דייר שרוצה להפגין יוקרתיות על ידי צוות מנוסה שעובד מטעמנו. נוסף על כך בכל דירה שזה עתה עברה החלפת ריצוף או הצבת מרצפות חדשות נדרשת לסיים את התהליך בביצוע פוליש על מנת להבריק וליישר את כל המשטח לגובה אחיד. אנו מדגישים וממליצים על כך בחום כחלק מן השירות שאנו נותנים בעבודת ניקיון בתים חדשים.

ניקיון בתים חדשים

 

ככה זה נראה לאחר עבודת ניקיון בתים חדשים

יחד עם זאת בהחלט כדאי לפנות אלינו לצורך ניקיון בתים חדשים גם עבור דירה יד שנייה ולא רק מקבלן. אנחנו ערוכים לבצע את העבודה גם בדירות בהן הוצבו כבר רהיטים או שטיחים, כך שאתם יכולים להיות בטוחים שלא נפסח על שום רהיט או אזור שנראה נידח בבית. מטבח דלתות, משקופים, רצפה, תריסים, ניקוי שטיחים, מראות, וכיוצא בזה הם רק חלק מן הפריטים שיעברו תחת ידינו ועינינו המקצועית והקפדנית. לכל עבודה נתונה אנו מעמידים לשלל לקוחותינו כמות עובדים מתאימה לאותה מלאכה ודואגים לעמוד בזמנים ולסיים הכול ללא דופי ועם חיוך מרוצה על פניהם של הדיירים. אחרי שהשקעתם מאמץ רב בקניית הנכס המדובר הרשו לעצמכם להוריד מכם את נטל ניקיון בתים חדשים והותירו לנו לשרת אתכם בצורה איכותית שלא תאכזב אף פעם.

ניקיון בתים חדשים – משימה למקצוענים בלבד.

לא משנה באיזה דירה מדובר קוטג’, דירת גן, פנטהאוז, דירה סטנדרטית, ברגע שרוצים ללכת על איכות חברת ניקיון בתים חדשים היא המענה המשמעותי והעיקרי במקרה זה. אנו מודעים להתרגשות שנלוות מקניית דירה ומהתרוצצות המון מחשבות ושיקולים, אך על החלטה אחת אין עוררין הרי אסטטיות וקבלת פנים לדירה חדשה חייבת להיות בעזרתנו, על ידי נותני שירות מן השורה הראשונה שעוסקים בעבודת ניקיון בתים חדשים עם ותק לא קטן בכלל, שניגשים מיד לעבודה עם ציוד מתקדם וחומרים שאינם מזיקים לטובת מגוון לקוחותינו. נוסף על כך אנו אחראים להעניק לכם התייעצות ולשמוע לדרישות ובקשות מיוחדות מצדכם, כי אחרי הכול גם לנו וגם לכם יש את אותה מטרה משותפת והיא להעניק לכם דירה מצוחצחת בתום ביקורנו אצלכם.

בסופו של דבר אין ספק כי ניקיון בתים חדשים תופס מקום עיקרי בטרם כניסה לדירה, יחד עם זאת חשוב לנו להזכיר ולהדגיש שאצלנו דוגלים בעבודה נאמנה אשר זכתה אותנו במוניטין גדול. הקשיבו לעצה הקטנה מאיתנו וצלצלו לשמוע את כל המידע הנחוץ וכמובן שגם נשמח לענות לכם על כל שאלה בכל עת.


השאר פרטים ונציגינו יחזרו אליך

שם

טלפון

חפש באתר

בפוליש קריסטל

עובדים בצורה יסודית ביותר, ומקצים לכל אזור בהתאם לגודלו את הצוות על מנת לוודא שכל פינה עברה תחת פיקוחנו הקפדן ביסודיות. יחד עם זאת אנו ממליצים ללקוחותינו להוסיף שירות פוליש להשלמת המראה האולטימטיבי היוקרתי. חברת ניקיון היא המפתח לקבלת אורחים על הצד הטוב ביותר, כך שהרושם שיתקבל ישאיר את הסובבים פעורי פה.