סילר

  • -

לנקות את הבית זה דבר אחר ולשמור עליו נקי זה דבר אחר לגמרי. אנחנו יכולים להתאמץ ולחזור על אותה פעולת נקיון שוב ושוב בידיעה שבקרוב זה יחזור על עצמו וכך לתמיד, אבל אנחנו יכולים גם להתקדם וליהנות מההתפתחות הבלתי נתפסת של הטכנולוגיה ולנצל אותה לטובתנו. אל תסתפקו יותר ביכולת לנקות משהו ולהרגיש שעל פניו ייתכן והוא נקי – כיום ניתן להשתמש בחומרים כמו סילר או פוליש בכדי לנקות באופן יסודי ובנוסף לזה גם למנוע מהצטברות של לכלוך לחזור על עצמה.

אז מה זה סילר

סילר הוא בעצם חומר ציפוי לאחר ניקוי ולא החומר המנקה בעצמו, ולרוב משתמשים בו לאחר ניקוי יסודי . ישנם מספר סוגים של סילר וכל אחד מהם מתאים לסוג ספציפי ומסוים מאוד של רצפה וייעוד סופי. ישנו סילר שנמצא אך ורק כשכבת מגן, הוא שקוף לגמרי והוא נמצא שם פשוט בכדי לשמור על הרצפה מפני שריטות ומפני הידבקותם של סוגי לכלוך וחיידקים כאלו ואחרים. סוג מפורסם אחר עשוי מחומרים אחרים ואחראי גם החזרת הצבע הקלאסי והטבעי של הרצפה. ניתן להשתמש בסילר הזה במצבים בהם עברו כבר כמה שנים וכעת רוצים להחזיר את המראה הראשוני של הרצפה.

סילר

במידה ועושים את העבודה באופן יסודי ונכון, ניתן להחזיר כמעט כל רצפה למצב מושלם בדיוק כמו שהייתה ואפילו באופן מהודר ונקי יותר. אנו חברת ניקיון המומחים נמצאים כאן בדיוק בשביל זה, אנו מחזיקים את החומרים המתקדמים והאיכותיים ביותר, ובשילוב עם הידע והמכשירים הייעודיים שלנו נוכל להביא את התוצאות הכי טובות ומשביעות רצון אל תוך הרצפה והבית שלכם.

סילר חוסך זמן ואנרגיה

הניסיון הרב שלנו בחברת המומחים, גרם לנו להבין את ההכרחיות שעומדת מאחורי השימוש בסילר. חשבו לרגע כמה זמן אתם משקיעים בכל יום ושבוע בכדי לנקות מקומות בבית או המשרד שאתם יודעים שכבר יתלכלכו שוב ושוב. עכשיו הפחיתו את הזמן הזה בלפחות חצי בשביל לדעת כמה זמן תחסכו במידה ותמרחו סילר על הרצפה שלכם. מרצפות שמרוח עליהן סילר הן מרצפות שמורות הרבה יותר לא רק מלכלוך אלא גם מבלאי. הסילר שנמצא בפסגת הטכנולוגיה של הניקיון עשוי מחומר שלא נותן לכמעט שום דבר להידבק אליו, וגם אם זה קורה, קל הרבה יותר להוריד אותו מאשר מרצפה שאיננה מרוחה. אם כן, לא רק שהסילר דואג שתצטרכו לנקות פחות את הרצפה שלכם, אלא שגם פעולות הניקיון יהיו קלות יותר וקצרות הרבה יותר.

סילר ופוליש הם חומרים איכותיים וחזקים ואת המריחה הנכונה שלהם כדאי לבצע בצורה מקצועית ויעילה. החומרים האלו לא מתנהגים כמו סבון שמעורבב עם מים ולעיתים הם דיי קשים לעבודה. רק אנשים מוסמכים ובעלי ניסיון ידעו לעשות את העבודה בצורה נכונה ויעילה. החברה שלנו עבדה עם בתים פרטיים ועסקים מכל הגדלים באמצעות מכשור מתקדם שמורח את הסילר והפוליש בקלות ובאופן יסודי. אנו מזמינים אתכם לפגישת ייעוץ מהירה שלאחריה כבר תדעו, שאתם הולכים לבזבז הרבה פחות זמן בניקיון הרצפה והבית שלכם.


השאר פרטים ונציגינו יחזרו אליך

שם

טלפון

חפש באתר

בפוליש קריסטל

עובדים בצורה יסודית ביותר, ומקצים לכל אזור בהתאם לגודלו את הצוות על מנת לוודא שכל פינה עברה תחת פיקוחנו הקפדן ביסודיות. יחד עם זאת אנו ממליצים ללקוחותינו להוסיף שירות פוליש להשלמת המראה האולטימטיבי היוקרתי. חברת ניקיון היא המפתח לקבלת אורחים על הצד הטוב ביותר, כך שהרושם שיתקבל ישאיר את הסובבים פעורי פה.