פוליש וקס

  • -

הרצפה שלכם זקוקה להברקת פוליש וקס ? חושבים רק על ביצוע מלאכה בצורה מושלמת? ברשותנו כל הכלים להציע לכם שירות מקצועי שיגשים את משאלתכם. אנו חברה מובילה אשר מאמינה כי אחזקת רצפה אינה תמה בסוף שטיפתה וכמו כן אינה חייבת להיות שחורה ומלאת סימני שחיקה. אנו חברת פוליש וקס שמתמודדת מול כל רצפה ומעניקה לכם תוצאות מעוררות התפלאות, אנו הפתרון המושלם עבורכם. פוליש ווקס למעשה די נפוץ ועקרונו מבוסס על מריחת שכבת שעווה בצורה אחידה ומדויקת שיתרונה הוא אי ספיגת נוזלים שעלולים להשאיר סימני כתם לא נעימים לעין. אחרי שנסיים את כל הליך פוליש וקס תגלו לנגד עינכם רצפה בוהקת ונקייה, ואף תזכו לשמוע מאיתנו עצות נבונות בכל הנוגע להארכת חיי האריחים ושמירה על מראה מרצפות יוקרתיות.

פוליש וקס

על אילו משטחים ניתן לבצע פוליש וקס?

בראש ובראשונה חברה ותיקה כמונו נותנת שירות עבור כל סוגי פוליש ווקס הקיימים, עם זאת ישנם משטחים ספציפיים שרק עליהם מותר ליישם את שיטת פוליש וקס כמו למשל משטחי אבן או שיש פרקט וכדומה. לקוחות רבים הודו לנו והמליצו עלינו לא רק לנוכח התוצאות הסופיות אלא גם בגין השירות ההגון והזמין. אנחנו נותנים את שירותנו למגוון רחב של לקוחות כמו מפעלים, בתי משרדים, מתחמי מגורים, מוסדות וכיוצא בזה. אנו מתחייבים כי כל עובד שלנו מנוסה וערוך לתת לכם את העבודה הטובה ביותר. נוסף על כך חברתנו מצוידת בכל האמצעים והמכשירים החדישים בעלי תקן שעומדים בקריטריונים מחמירים, על מנת לספק את מלוא השירות באופן מקצועי לכל לקוח.

פוליש וקס – ללכת על משטח מנצנץ

פוליש וקס נותן גוון ואור לרצפה שלכם לכן כשאתם נמצאים במגע יום יומי עם לקוחות חשוב לקבל את פניהם בצורה מרשימה גם באמצעות שירות פוליש הוקס. אין מנוס מרצפה שהולכת ומאבדת את התכונות הטבעיות שלה, אך אין זה אומר שצריך להשלים עם המצב, להפך פנו אלינו ותופתעו שאפשר להפיק מהרצפה שלכם משטח חלק שימשוך את המבטים של כולם. לא מדובר כאן במעשה כישוף אלא במקצועיות לשמה שחברתנו דוגלת בה תוך כדי אחריות בכל עבודה. התקשרו ונייעץ לכם בצורה מקיפה אודות פוליש וקס ונענה וכמובן שנענה על כל דרישה ושאלה שתציגו בפנינו.


השאר פרטים ונציגינו יחזרו אליך

שם

טלפון

חפש באתר

בפוליש קריסטל

עובדים בצורה יסודית ביותר, ומקצים לכל אזור בהתאם לגודלו את הצוות על מנת לוודא שכל פינה עברה תחת פיקוחנו הקפדן ביסודיות. יחד עם זאת אנו ממליצים ללקוחותינו להוסיף שירות פוליש להשלמת המראה האולטימטיבי היוקרתי. חברת ניקיון היא המפתח לקבלת אורחים על הצד הטוב ביותר, כך שהרושם שיתקבל ישאיר את הסובבים פעורי פה.