פוליש לבתים חדשים

  • -

פוליש לבתים חדשים תמיד ייעשה על ידי מקצוענים. עבודת הברקה לבית חדש תמיד חייב להיעשות על ידי אנשים שיודעים כיצד להתאים בצורה הטובה ביותר את סוג ההברקה אל סוג המרצפות. מאמר זה יעזור לכם להכיר את יתרונות פוליש לבתים חדשים.

פוליש לבתים חדשים
פעמים רבות אנו מסתכלים על המרצפות של הבית שלנו והן נראות לנו חסרות ברק ומיושנות. במצבים אלו יש לנו שתי אפשרויות. הראשונה היא להחליט על קנייה והחלפה של כל המרצפות בבית. האפשרות השנייה היא קבלת החלטה על השכרת שירותיה של חברת פוליש לבתים חדשים שמציעה שירותי ליטוש והברקה . אם גם אתם מתבלטים לגבי ההחלטה הנכונה, בוודאי תשמחו לשמוע שפעולות ליטוש והברקה למרצפות חדשות , יחזירו לאריחי הרצפה במהירות את המראה החדש, המבהיק והכל כך מרשים שאפיין אותם שהותקנו . מידע זה גורם לרבים להחליט לגנוז את האפשרות הראשונה של החלפת מרצפות שמצריכה הוצאה גדולה.

פוליש לבתים חדשים

יש כל מיני מצבים בהם אנשים פונים אל חברת ניקיון או פוליש לבתים חדשים על מנת לשכור את שירותיהם:

טיפול לבתים מקבלן –

אמנם הרגע בו הקבלן מוסר לבעלי הדירה את המפתח לבית החדש שלהם הוא רגע משמח מאוד, אך חשוב לדעת שלפני מעבר אל הדירה ויישום המגורים בפועל, חשוב לבצע ניקיון יסודי ופעמים רבות גם קרצוף לניקוי והברקת הרצפה מלאת הכתמים, הסיד והאבק.

פוליש לבתים חדשים לאחר שיפוצים-

אמנם אנשי המקצוע בדרך כלל מקפידים על הנחת יריעת ניילון על הרצפה וניקוי אבק הרצפה עם מטאטא אך כל אלו אינם מספיקים. אם הבית שלכם הוא לאחר שיפוץ, יהיה זה נבון לפנות חברה שיכולה לספק לכם שירותי הברקה למרצפות הבית. חברה זו תבדוק את המצב של המרצפות לאחר שיפוץ ותחליט האם ווקס למרצפות יספיק או שמא נדרש פוליש לבתים חדשים שכולל חומרי ניקוי מאסיביים יותר, כמו למשל  ווקס קריסטל או סילר.

תחזוקת פוליש לבתים חדשים ודירות

אין רצפה שלא מתלכלכת מאבק, כתמים של אוכל ושתייה וכל מיני חומרים שנשפכים עליה או שיורדים מהנעליים שלנו. כמו כן, חשוב לקחת בחשבון שילדים עוברים על הרצפה עם האופניים או הסקטבורד, שפעמים רבות אנו גוררים את הכסא על הרצפה וכך יש היווצרות של רצפה מלאת שריטות וסימנים. כל אלו מובילים לצורך בתחזוקה המרצפות (פעם בשנה לבתים חדשים). תחזוקה תכלול פוליש לבתים חדשים בהתאם לסוג המרצפות שיכלול מריחת ווקס או חומרים מיוחדים אחרים שישמרו על הרצפה לאורך זמן ויבטיחו מראה מרשים שלה.


השאר פרטים ונציגינו יחזרו אליך

שם

טלפון

חפש באתר

בפוליש קריסטל

עובדים בצורה יסודית ביותר, ומקצים לכל אזור בהתאם לגודלו את הצוות על מנת לוודא שכל פינה עברה תחת פיקוחנו הקפדן ביסודיות. יחד עם זאת אנו ממליצים ללקוחותינו להוסיף שירות פוליש להשלמת המראה האולטימטיבי היוקרתי. חברת ניקיון היא המפתח לקבלת אורחים על הצד הטוב ביותר, כך שהרושם שיתקבל ישאיר את הסובבים פעורי פה.