פוליש לדירות חדשות

  • -

רוב האנשים סבורים שדירות חדשות לא זקוקות לטיפול פוליש לדירה חדשה וזאת משום שכל הדברים בהן חדשים, כולל אריחי הרצפה. דבר זה אינו נכון. גם בבתים חדשים דרוש טיפול בעת הכניסה אל הדירה ומדי תקופה וזאת על מנת לשמור על הרצפה על ידי מריחת שכבה מבודדת של פוליש לדירות חדשות וחידוש המראה שלהן.

פוליש לדירות חדשות

חשוב לעשות הפרדה בין דירות חדשות יד ראשונה מקבלן לבין דירות חדשות אליהם עוברים מדירה אחרת, ישנה יותר. רוב האנשים מתארים גם מעבר אל דירה יד שנייה כמעבר אל דירה חדשה אותה רכשו. במקרה בו מדובר על דירה יד שנייה, חשוב מאוד להזמין חברת ניקיון  טרם העברת כל התכולה. כאן, החברה תוכל לבצע ליטוש קרצוף והברקה  למרצפות ולהפוך את הדירה לבעלת מראה חדש, רענן ומרשים. כיום, אם מעוניינים במראה של דירה חדשה אך לא מעוניינים להתחיל בשיפוצים והחלפת מרצפות, דבר שיכול לעלות הרבה כסף, פוליש לדירות חדשות מהווה את האלטרנטיבה האידיאלית.

דירה חדשה היא דירה שדורשת ניקוי של כל הסיד, הצבע ושאריות הדבק שנותרו בו מהבנייה. דבר זה כולל גם ניקוי מאסיבי של הרצפה מכל מיני כתמים וזאת על מנת שכל מי שנכנס הביתה יוכל לראות את יופייה. פוליש לדירות חדשות חייב להיעשות על ידי חברה מקצועית שמסוגלת להתאים את סוג העבודה לסוג הריצוף החדש בבית. הרבה אנשים אינם מודעים לעובדה שכל סוג של ריצוף מחייב סוגים שונים של תכשירי ניקוי והברקה שמתאימים לו. דבר זה יבטיח שלרצפה לא ייגרם נזק כלשהו ושהמרצפות יחזיקו מעמד לאורך זמן רב יותר. פוליש לדירות חדשות משמע קרצוף והברקה למרצפות עטויות אבק וכתמים שנוצרו לאחר הבנייה והנחת המרצפות.

מה כולל פוליש לדירות חדשות ?

הזמנת עבודת הברקה לרצפה חדשה מחייבת הזמנה של צוות מומחים שיודע כיצד לאבחן את סוג הרצפה ולהתאים לה את סוג הטיפול המתאים. פוליש לדירות חדשות צריך להיעשות עם הכניסה אל הדירה וזאת על מנת להיפטר מאבק וכתמים על המרצפות ולהשוות למרצפות מראה נקי ומבריק שישפיע על האווירה בבית ועל ההתרשמות הטובה מהבית החדש. לאחר השלמת ביצוע קרצוף או הברקה לדירה של הלקוח, יש לבצע תחזוקה שוטפת של מרצפות הבית. תחזוקה זו תכלול הזמנת שירות טיפול לרצפה פעם בשנה על מנת להעניק את הטיפול הנכון לאריחי הרצפה ולשמר את המראה המבהיק והכל כך מרשים שלה.

לסיכום, פוליש לדירות חדשות תמיד יכלול אבחון, קביעת תאריך לביצוע העבודה, ניקוי של הרצפה בחומרי ניקוי מיוחדים והחדרת חומרים לשכבה העליונה של האריחים ובסוף מריחת חומר מבודד מפני שריטות ונזקים שיותיר רצפה בעלת מראה מבהיק ונקי


השאר פרטים ונציגינו יחזרו אליך

שם

טלפון

חפש באתר

בפוליש קריסטל

עובדים בצורה יסודית ביותר, ומקצים לכל אזור בהתאם לגודלו את הצוות על מנת לוודא שכל פינה עברה תחת פיקוחנו הקפדן ביסודיות. יחד עם זאת אנו ממליצים ללקוחותינו להוסיף שירות פוליש להשלמת המראה האולטימטיבי היוקרתי. חברת ניקיון היא המפתח לקבלת אורחים על הצד הטוב ביותר, כך שהרושם שיתקבל ישאיר את הסובבים פעורי פה.