פוליש למשרד

  • -

ע”י המומחים ביותר- לחידוש מראה המשרד והעסק.

כבר הרבה זמן אתם רוצים ומעוניינים לחדש אתהמשרד שלכם? אך באמת האם הגיע הזמן לנקות את המשרד ולצחצח אותו ממשקעים של לכלוך שהצטברו בו עם השנים? אחת אפשרויות החידוש שרצוי לבצע היא ליטוש המרצפות ולסיים בעבודת פוליש למשרד איכותי. טיפול איכותי מבטיח את ניקוי הריצוף באופן יסודי ואגרסיבי בדרך שבה הריצוף יחזור למראה הטבעי והיפה והמרצפות יבריקו. בתהליך עבודה קצר וזול יחסית תוכלו ליהנות ממראה מבריק ומצוחצח למשרד שלכם ובוודאי יגרום להתפעלות מבקרי העסק .

בין אם מדובר בעבודת הברקת ווקס פשוט או בקריסטל, חשוב חברת פוליש עבור משרד שמבצעת את העבודה יהיה מנוסה ומשופשף בהפעלת מכונות פוליש ושיהיה בקי בשימוש בחומרים המיועדים לעבודת קרצוף והברקה.

פוליש למשרד

פוליש למשרד איכותי

אפשרויות פוליש למשרד מלבד העובדה הלא מתפשרת שאת העבודה מבצעים ע”י איש מקצוע בעל ניסיון , צריך להיות בקי בסוגי העבודה השונים ובאמת יש הרבה .בשביל שנוכל להתאים לרצפה שלכם את עבודת פוליש למשרד המתאים.  קריסטל או ווקס מיועדים למרצפות מבריקות ,טיפול אקרילי מתאים יותר למשטחים שרמת השחיקה בהם גבוהה יחסית. קריסטל ממעובד באמצעות צמר מגנזיום, ווקס הוא למעשה שעווה מותכת.

לאחר סיום עבודת קריסטל מצופים האריחים בשכבת הגנה מפני שריטות והרצפה מתמלאת במין “המראה רטוב” ורצפה אינה גורמת להחלקה אלה מונעת זו, בהברקת ווקס אנו מצפים את המרצפות בחומר על בסיס שומן ושעווה הנותן מראה מרשים אך מחליק .

פוליש עבור משרד ע”י המומחים – לא ניקיון כללי ורגיל פוליש למשרד איכותי אפשר לשלב בנוסף לשירות ניקיון כללי לעסק ולמשרד,לעיתים אין אנו זקוקים לשירותי ניקיון אלה לשירות פוליש למשרד בלבד.מי שמבקש להזמין למשרד שירות ניקיון ע”י חברה המתמחה בכך, יוכל להנות משני העולמות גם יחד משרד נקי ורצפה מלאת זהר וברק


השאר פרטים ונציגינו יחזרו אליך

שם

טלפון

חפש באתר

בפוליש קריסטל

עובדים בצורה יסודית ביותר, ומקצים לכל אזור בהתאם לגודלו את הצוות על מנת לוודא שכל פינה עברה תחת פיקוחנו הקפדן ביסודיות. יחד עם זאת אנו ממליצים ללקוחותינו להוסיף שירות פוליש להשלמת המראה האולטימטיבי היוקרתי. חברת ניקיון היא המפתח לקבלת אורחים על הצד הטוב ביותר, כך שהרושם שיתקבל ישאיר את הסובבים פעורי פה.