פוליש לרצפה חדשה

  • -

פוליש לרצפה חדשה משמע פעולה  שתבריק את הרצפה ותהפוך אותה לבעלת מראה מרשים, נקי ובוהק לאורך זמן. פוליש לרצפה חדשה מאפשר לכל אחד ואחת הוצאה קטנה עבור תוצאה גדולה מהחיים.

פוליש לרצפה חדשה עבורכם

פוליש לרצפה חדשה

חשוב לבחור בחברה מקצועית ובעלת ניסיון בהתאמת סוג קרצוף או הברקה  לסוג המרצפות. בנוסף, חשוב מאוד לדעת שאנשי מקצוע בעלי ניסיון בתחום יבחרו גם בציוד המשוכלל ביותר וזה שמתאים לסוג המרצפות שלכם וחומרי ניקוי איכותיים שמתאימים למרצפות ולא יגרמו להם נזק כלשהו. נכון להיום יש סוגים שונים של פוליש לרצפה חדשה וחשוב לציין בפני המומחה שמדובר על בית חדש, מהם דפוסי ההתנהגות בבית (נסיעה על אופניים על הרצפה, גרירת רהיטים, משפחה גדולה וילדים שרצים כל היום) ומה התקציב הקיים ברשותכם. כל אלו יאפשרו למומחה להתאים לכם את תוכנית הניקוי והברקה  הטובים ביותר ולעדכן אתכם בהצעת המחיר בעת הביקור הראשוני שלו בביתכם.

חשוב מאוד לוודא שהכל רשום בהצעת מחיר, כולל מעמ של המחיר, הסכום עבור חומרי הניקוי וכל דבר אחר עליו סיכמתם. לאחר הסכמה וטרם יישום פעולת פוליש לרצפה חדשה יש לחתום על חוזה/הסכם בין הלקוח לחברה. בחוזה יש לוודא שיש אזכור ברור של סכום העבודה הכוללת (כולל מעמ), מחיר עבור שעות או בקשות חריגות, אחריות החברה על השירות הניתן ופיצוי במקרה של נזק. יש לוודא שלאורך כל התהליך החברה מפגינה מקצועיות והמומחים עונים לכם בסבלנות על כל שאלה, היחס אישי, יש נכונות מטעם החברה לגבי בקשות מיוחדות שלכם והחברה מוכנה להתחייב על לוח זמנים מוגדר על פי חוזה.

פוליש לרצפה חדשה ?

אם אתם נכנסים הביתה יום אחד, מסתכלים על הרצפה וקובעים בצורה החלטית כי ככה לא נראית רצפה חדשה, הגיע הזמן להתקשר אל חברה  שמומחית גם בשירותי פוליש לרצפה חדשה. החברה תשלח את המומחים שלה ותוך פרק זמן קצר רצפת ביתכם תבהיק ותוכלו לראות השתקפות של כל מי שעובר על הרצפה. הברקת רצפה מהווה את הפתרון האידיאלי לתחזוקה של הרצפה מדי שנה או כל אימת שאתם חשים שהרצפה החדשה איבדה את הברק האופייני לה. פוליש לרצפה חדשה יחזיר את המראה היוקרתי של אריחי הרצפה. כעת, כל שנותר הוא לתת למומחים שלנו להציע לכם את סוג הטיפול המתאים ביותר למרצפות שלכם.

מעוניינים בייעוץ מומחה והצעת מחיר ללא עלות או התחייבות


השאר פרטים ונציגינו יחזרו אליך

שם

טלפון

חפש באתר

בפוליש קריסטל

עובדים בצורה יסודית ביותר, ומקצים לכל אזור בהתאם לגודלו את הצוות על מנת לוודא שכל פינה עברה תחת פיקוחנו הקפדן ביסודיות. יחד עם זאת אנו ממליצים ללקוחותינו להוסיף שירות פוליש להשלמת המראה האולטימטיבי היוקרתי. חברת ניקיון היא המפתח לקבלת אורחים על הצד הטוב ביותר, כך שהרושם שיתקבל ישאיר את הסובבים פעורי פה.