פוליש לרצפה ישנה

  • -

רצפה ישנה יכולה להותיר רושם של מקום מוזנח ולהשפיע על האווירה של כל האנשים שמתגוררים באותו חלל או מבקרים בו. מסיבות אלו חשוב מאוד לעשות מעשה בנידון ולהחליט האם מעוניינים להחליף את כל המרצפות בבית או שמא מעוניינים לפנות אל חברה שמציעה שירותי פוליש לרצפה ישנה.

פוליש לרצפה ישנה או החלפה – מה עדיף?

כל פעולה טומנת ברובה יתרונות וחסרונות שונים. לכן, קבלת ההחלטה הנכונה יכולה להיעשות רק לאחר הכרת התועלות והחסרונות של כל צעד:

החלפת מרצפות- החלפה של מרצפות דורשת מהאנשים לצאת מהבית לפרק זמן של שעות/ימים. בנוסף, יש לקחת בחשבון שמדובר על פעולה יקרה שמצריכה הוצאה עבור פירוק המרצפות הקיימות, רכישה של מרצפות חדשות ותשלום עבור התקנה של המרצפות החדשות. לאחר ההתקנה רוב האנשים פונים אל חברות ניקיון על מנת שיבצעו עבורם ניקוי יסודי של האבק על המרצפות והברקה על מנת שהמרצפות יראו מרשימות. פוליש לרצפה ישנה היתרונות הם המרצפות החדשות. החסרונות הם העלות היקרה והעובדה שממילא רוב האנשים שוכרים את שירותיהן של חברות פוליש לרצפה ישנה שינקו את המרצפות לאחר ההתקנה.

פוליש לרצפה ישנה  עלות נמוכה יותר עבור תוצאה מרשימה ביותר. כאן, המומחים בודקים את סוג הבלטות ואת המצב שלהן. בהתאם הם קובעים את כל הפעולות אותן יש לבצע על מנת לחדש אותן ולהבריק אותן. חברה מקצועית תשלח נציג שיעריך את המצב המרצפות הישנות ולאחר מכן תבחר את הציוד והתכשירים הנכונים לחידוש וביצוע פוליש לרצפה ישנה . מכונה מיוחדת תסיר את שכבה עליונה דקה של המרצפות, החורים ימולאו בחומר מיוחד והשלב הסופי יהיה מריחה של ווקס שיקנה מראה מלא ברק למרצפות. יש גם אפשרות של תהליכים עמוקים יותר ובכל תלוי במצב הרצפה הישנה. החיסרון הוא שיש לחדש פעולה זו מדי תקופה (כשנה). היתרונות באים לידי ביטוי במחיר, במהירות הביצוע ובמראה המרשים של המרצפות.

פוליש לרצפה ישנה

עבודת הברקה שמיועדת לרצפה ישנה יפתור את בעיית המרצפות הישנות, המוזנחות ומלאות הכתמים. אם בעבר, לא הייתה ברירה ואנשים נאלצו להחליף את המרצפות, כיום הפתרון האידיאלי הוא ליטוש או פוליש לרצפה ישנה. ליטוש והברקה של הרצפה יעניקו להם מראה מרשים מאוד והתוצאות יכולות להחזיק לאורך תקופת זמן ארוכה. צורת העבודה, התאמת החומרים המתאימים, בחירת סוג פוליש לרצפה ישנה המתאים ואחריות על העבודה הם הפרמטרים החשובים ביותר טרם בחירת חברה מקצועית שתבצע את העבודה.


השאר פרטים ונציגינו יחזרו אליך

שם

טלפון

חפש באתר

בפוליש קריסטל

עובדים בצורה יסודית ביותר, ומקצים לכל אזור בהתאם לגודלו את הצוות על מנת לוודא שכל פינה עברה תחת פיקוחנו הקפדן ביסודיות. יחד עם זאת אנו ממליצים ללקוחותינו להוסיף שירות פוליש להשלמת המראה האולטימטיבי היוקרתי. חברת ניקיון היא המפתח לקבלת אורחים על הצד הטוב ביותר, כך שהרושם שיתקבל ישאיר את הסובבים פעורי פה.