צביעת דירות

  • -

הפעולה של צביעת דירות או בתים, נמצאת כחלק מתהליך כללי שעובר כל בית ובית אחת לכמה זמן. התהליך הזה קשור פעמים רבות אל שיפוץ, בניה מחדש של חלקים בתוך הבית או אפילו בנייה של בית חדש לגמרי. צביעת דירות אף פעם לא מסתכמת בזה ותמיד נלווה לה עוד משהו קטן, כאשר הפעולה הבסיסית ביותר שמגיעה לאחר מכן היא ניקיון דירות יסודי של כל הבית. אם כן, אנחנו “המומחים” מחפשים לעזור לכם לא רק בפעולה של צביעת דירות, אלא גם בביצוע נקיון איכותי לאחר מכן.

צביעת דירות איכותי ומקצועי זה המומחים

תהליך צביעת בתים או דירות כולל כמה שלבים חשובים, כאשר לא ניתן לדלג על אף אחד מהם. קודם כל, צריך לבחור את הצבע המתאים לא רק מבחינת גוון אלא גם מבחינת התאמה לחומר שאנחנו רוצים לצבוע – האם זה קיר סטנדרטי, רהיט עץ או שער המתכת בכניסה לביתנו? לאחר מכן צריך לרכוש את הכלים הנכונים המתאימים לצביעה של כל אחד מהסוגים הנ”ל, להזיז את כל מה שיכול להתלכלך במהלך הצביעה, לצבוע באופן מקצועי ולאחר מכן, כמובן, לנקות. התהליך הזה של צביעת דירות אמנם נשמע ארוך, אבל אנשים מנוסים שעושים זאת באופן קבוע במקומות רבים באמצעות כלים וידע נרחב, עושים זאת לא רק בקלות אלא גם במהירות.

גם הנקיון שמגיע לאחר צביעת דירות הוא לא הנקוי הרגיל והשבועי שאנו עושים בכל פעם מחדש, אלא נקיון דורש ומקיף הרבה יותר, ולכן צריך לדעת לעשות גם אותו באופן נכון בשביל לקבל תוצאות טובות מהר. פעולות הקרצוף השונות רלוונטיות גם כאן, אבל בנוסף נכנסים לפעולה גם כלים אחרים כמו שפכטל ומכשירים חשמליים אחרים. ניתן כמובן לעשות את העבודה של צביעת קירות בעצמכם וכך גם את הניקוי שלאחר צביעת הדירות, אבל כשצובעים חלקים גדולים בבית או המשרד, העבודה יכולה לקחת זמן רב ולשאוב מאיתנו אנרגיות רבות שלא ישאירו כוח גם לשאר המשימות שיש לנו במהלך היום.

צביעת דירות

נקיון שנשמר גם לאחר צביעת דירות

מה תגידו אם נספר לכם שאנו מטפלים לא רק בניקוי שמגיע לאחר צביעת דירות, אלא גם נדאג שלאחר הצביעה הבאה כמעט ולא תהיה עבודת נקיון? החומרים והמכשירים שאנו מחזיקים בחברתנו עוזרים לנו בטיפול בכתמים הקשים ביותר, בהסרתם ובשמירה על כך שהם לא יוכלו לחזור ולהידבק לרצפה גם בפעמים הבאות. אנו משתמשים בחומרים שונים כמו פוליש וסילרים מתקדמים, ומורחים אותם באמצעות מכשירים חשמליים שמיועדים בדיוק לעבודה הזו. כך לא רק שתשמרו על הבית שלכם נקי לאחר שנבצע אצלכם צביעת דירות, אלא גם תקבלו בית נקי הרבה יותר עוד ממה שהיה לפני כן. 

פנו אלינו עכשיו ותקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית שכוללת ייעוץ בנוגע לסוג הצבע שנשתמש בו במהלך צביעת הבית וסוג החומרים שנשתמש בהם במהלך הניקוי על פי אופי המרצפות ושאר הרהיטים בביתכם.


השאר פרטים ונציגינו יחזרו אליך

שם

טלפון

חפש באתר

בפוליש קריסטל

עובדים בצורה יסודית ביותר, ומקצים לכל אזור בהתאם לגודלו את הצוות על מנת לוודא שכל פינה עברה תחת פיקוחנו הקפדן ביסודיות. יחד עם זאת אנו ממליצים ללקוחותינו להוסיף שירות פוליש להשלמת המראה האולטימטיבי היוקרתי. חברת ניקיון היא המפתח לקבלת אורחים על הצד הטוב ביותר, כך שהרושם שיתקבל ישאיר את הסובבים פעורי פה.