אודות

חברת ניקיון פוליש קריסטל התחילה את דרכה. באמצע שנות ה -90 כחברה קטנה בעלת מס עובדים קטן כיום אנו חברה בעלת מספר עובדים גדול ובפריסה ארצית.

חברת פוליש קריסטל מתעדכנת באופן מתמיד עם התקדמות המכשור בענף פוליש וניקיון ומשדרגת עצמה כך שתמיד תהיה ערוכה לביצוע כל עבודות פוליש והניקיון על צד הטוב ביותר למען לקוחותיה.

שירותים אותם אנו מספקים הם שירותי ניקיון דירות ובתים חדשים וישנים, עבודות ניקיון אחרי שיפוצים ובנייה, פוליש ווקס, פוליש קריסטל, עבודות ליטוש רצפות, ליטוש אבן, הסרת שטיחים וניקיון דבק מגע, פינוי דירות ובתים, עבודות צבע לבתי דירות חדרי מדרגות ומשרדים, טיפולי סילר, טיפול במבנים שהוזנח, טיפול בהצפות, טיפול ניקיון ושיקום אחרי שריפה, טיפול במקלטים והכנה לשהייה, ועוד.

כל עובדים בחברתנו הם עובדים נבחרים שעברו הכשרה מקצועית בתחומם, אנו מאמינים שכל לקוח מזמין שירות מחברתנו יקבל את מלוא התמורה והעבודה מקצועית ביותר.

לנו מחלקה של עובדים שתפקידם לטפל בכל בעיה בעבודה ולערוך בדיקה יסודית ומקיפה של כל שירות שאנו מבצעים על מנת להיות בטוחים שכל לקוח שלנו יהיה מרוצה ובוודאי ימליץ עלינו.

לחברתנו גם עובדים שתפקידם תמיד לייעל את העבודה ולבחון חומרים חדשים היוצא לשוק את טיבם ואיכותם ותמיד לספק שירות ע”י חומרים הטובים ביותר עבור לקוחות שלנו.

כאשר מגיעים לרגע בחירת חברת ניקיון או פוליש כדאי לבחור בפוליש קריסטל

  • בזכות ידע רב שנצברו עם השנים
  • בזכות צוות העובדים מקצועי ומסור 
  • בזכות פיקוח וליווי צמוד בביצוע כל עבודה
  • בזכות ציוד מכשור וחומרים המתקדמים ביותר
  • חברת פוליש קריסטל מוביל את ענף פוליש וניקיון ומתחייב לקהל לקוחותיה לשירות ותוצאות מרהיב.

השאר פרטים ונציגינו יחזרו אליך

שם

טלפון

חפש באתר

בפוליש קריסטל

עובדים בצורה יסודית ביותר, ומקצים לכל אזור בהתאם לגודלו את הצוות על מנת לוודא שכל פינה עברה תחת פיקוחנו הקפדן ביסודיות. יחד עם זאת אנו ממליצים ללקוחותינו להוסיף שירות פוליש להשלמת המראה האולטימטיבי היוקרתי. חברת ניקיון היא המפתח לקבלת אורחים על הצד הטוב ביותר, כך שהרושם שיתקבל ישאיר את הסובבים פעורי פה.