פוליש קריסטל

מעוניים לבצע פוליש מקצועי למשטחים שלכם? אנחנו כאן בשבילכם. פוליש קריסטל היא חברה מובילה בשוק הישראלי לשירותי פוליש אשר נותנת מענה ללקוחות מרובים, ומעניקה שירות ללא פשרות. אנו מבצעים פוליש קריסטל למשטחי אבן שיש, מחזקים את הגוון הטבעי ומבליטים את הברק בצורה משמעותית ומרשימה. אנו ממליצים לבצע פוליש למשטחים בתדירות של אחת לשנתיים על מנת לשמור על מראה חדש ומבריק, שכן, עם הזמן השיש נעשה חיוור ומשופשף ומאבד את תכונותיו. למרבה המזל, ניתן לשנות את פני הדברים באמצעות פוליש קריסטל מקצועי.

כחברה שמתמחה בשירותי פוליש אנחנו מכירים את המלאכה היטב. אנחנו מכינים את המשטח בטרם תחילת המשימה על ידי ניקיון של האזור משאריות לכלוך, שעשויות להוות מטרד לעבודה ואפילו להזיק לתוצאה הסופית, ורק לאחר שעברנו בידי עין קפדנית על האזור המדובר וניתן אור ירוק, אנחנו מתחילים לבצע את תהליך הפוליש, תוך אחריות מלאה לתוצאות.

כחלק מהשירות שאנחנו מספקים, אנו משלבים בסוף הפוליש חומר בשם סילר אשר מונע סימני כתמים עמוקים וספיגת נוזלים. אחד היתרונות הבולטים ששימוש בשירותינו מעניק לכם הוא הגנה גבוהה מפני שריטות הנובעות מהזזה וגרירה של חפצים שונים על הרצפה, כך שמאד מומלץ לבצע פוליש קריסטל כדי לשמור על הרצפות והמשטחים שבביתכם במצב מעולה לאורך זמן.

פוליש קריסטל מראה רטוב לרצפה שלך

משטחי שיש נפוצים היום מאד בבתים פרטיים, בבנייני מגורים ובבתי עסק, ועל כן חשוב להכיר את אופן הטיפול בהם ולדעת שעליו לכלול פוליש קריסטל פעם בכמה זמן. כמובן, שרצוי לפנות לחברה מובילה בתחום שתעניק לכם שירותי פוליש מקצועיים – וכך לקבל את התוצאות להם אתם מקווים. לפעמים אנחנו עשויים להתפתות וללכת אחרי חברה זולה לשירותי פוליש, אך בשלב מסוים זה יתנקם בכיס שלנו בכל זאת, שכן התוצאה הלוקה בחסר שתתקבל תדרוש תיקונים ושיפוצים יקרים לאורך זמן.

בבתי עסק ובמלונות רבים, כמו גם בחלק מן הבתים הפרטיים, יש שטיחים מקיר לקיר, שלעתים מעוניינים להסירבשלב מסוים. חשוב לדעת שבהסרת שטיח מקיר לקיר יש צורך בביצוע פוליש קריסטל להשבת מראה הרצפה לקדמותו. בנוסף, במקומות גדולים כמו בתי מלון ישנה תנועה ערה של אנשים שמגבירים את הדהייה והשחיקה של המשטחים. בין אם אתם מתמודדים עם הסרה של שטיח מקיר לקיר או תנועה גבוהה של אנשים, אנחנו יכולים להבטיח שנעניק לכם פוליש קריסטל ברמת גימור מושלמת, שירשים גם את הלקוחות שלכם.

אחרי שיפוץ, לקראת אכלוס, או בכל פעם שתרצעו לרענן את הרצפה ולבצע פוליש קריסטל אנחנו כאן לשרותכם, ונמלא כל דרישה שלכם ביעילות, באדיבות ובמקצועיות. בשנים האחרונות צברנו ניסיון רב בהתמודדות עם משטחים שונים במצבים שונים, ובכל מקרה אנחנו דואגים שמראה המשטח ישוב להיות בוהק ומלא חיים, כך שלא תתאכזבו ותהיו מלאי שביעות רצון מהמראה המחודש.

התקשרו אלינו כבר היום וקבלו התייעצות ללא התחייבות, שירות מכל הלב ומקצועיות יוצאת דופן.


השאר פרטים ונציגינו יחזרו אליך

שם

טלפון

חפש באתר

בפוליש קריסטל

עובדים בצורה יסודית ביותר, ומקצים לכל אזור בהתאם לגודלו את הצוות על מנת לוודא שכל פינה עברה תחת פיקוחנו הקפדן ביסודיות. יחד עם זאת אנו ממליצים ללקוחותינו להוסיף שירות פוליש להשלמת המראה האולטימטיבי היוקרתי. חברת ניקיון היא המפתח לקבלת אורחים על הצד הטוב ביותר, כך שהרושם שיתקבל ישאיר את הסובבים פעורי פה.